"Донбас" виграв матч, та поступився у серії

Рижани були вдалішими у серії булітів
03 марта 2013г. 19:29

Донецький "Донбас" припинив свою участь у Кубку Надії на стадії чвертьфіналу турніру.

3 березня українська команда здобула перемогу з рахунком 2:1 (2:0, 0:0, 0:1) у останньому, четвертому, матчі серії з ризьким "Динамо".

Сергію Варламову (05:08) та Дмитру Кагарлицькому (07:22) протягом першої двадцятихвилинки вдалося забезпечити донеччанам перевагу у дві шайби, яку у третьому періоді скоротив Робертс Букартс (47:37).

Завдяки перемозі українська команда зрівняла рахунок у чотириматчевому протистоянні з рижанами (2-2). Тому для виявлення переможця у серії було призначено післяматчеві штрафні кидки, у яких більш успішними виявилися хокеїсти "Динамо". Переможний буліт реалізував все той же Букартс.

"У сьогоднішній грі команда виграла, тому їй можна поставити найвищу оцінку. Про буліти говорити нічого не буду, тому що тут можна говорити про те, що це лотерея, що нам не повезло. Є моменти, у яких ми явно могли додати, але вже є як є"
, - сказав одразу після матчу в ефірі телеканалу "Хокей" тренер "Донбасу" Сергій Наумов.

Нагадаємо, що перший поєдинок серії був за донеччанами (3:2), у наступних двох матчах перемогу святкувала латвійська команда ( 4:3 та 3:2ОТ). На стадії півфіналу Кубка Надії "динамівці" зіграють із одноклубниками з Мінська, які стали переможцями серії з московським "Спартаком".