Вчера 1
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Доніка: Четверта ланка свою задачу-мінімум виконала

Був шанс закинути, але головне - не пропустили
10 декабря 2012г. 10:24

Четверта ланка нападу донецького "Донбасу" мінімально виконала завдання тренерського штабу у трьох матчах виїзної серії. Про це заявив дебютант КХЛ нападник збірної України Віталій Доніка, який грав у цій ланці.

"Тільки-но приїхав до команди, Юліус сказав, що буду грати у центрі в четвертій трійці. Задача у нас: не пропустити гол, зіграти 0:0 мікроматч. Ми з нею впоралися в усіх трьох іграх, не пропустили жодного голу
, - сказав Доніка, додавши. -
Ми намагалися зіграти у обороні якомога краще. Виконали мінімум, який перед нами поставив тренер. Небезпечних моментів, коли ми були на льоду, біля наших воріт не виникало. Самі намагалися атакувати. У нас були моменти для цього, але закинути не вийшло - найголовніше, що не пропустили".

Нападник вважає виїзну серію команди дуже вдалою, адже у трьох матчах "Донбас" зумів набрати 9 очок, і це при тому, що довелося грати з магнітогорським "Металургом" (2:1) та челябінським "Трактором" (2:1).

"Виїзд був дуже вдалим. 9 з 9 очок - це для команди суперрезультат був. Звичайно, якість хокею інша, рівень інший, атмосфера. КХЛ - дійсно найсильніша ліга Європи. Там приємно виходити на лід, знаходитись у роздягальнях. Що казати! Багато позитивних емоцій. Щасливий, що мені дали шанс. Я вважаю, що впорався зі своєю задачею"
, - поділився своїми емоціями Доніка.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы