матч-центр: Хоккей
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные

Драфт КХЛ-2013 пройде у Донецьку

У лізі можуть змінити його правила

13 февраля 2013г. 22:33

Драфт КХЛ 2013 року відбудеться у Донецьку і, як і в минулому році, триватиме два дні, повідомляє офіційний сайт КХЛ.

25 травня відбудеться матч між командами, складеними з найкращих за рейтингами центрального скаутського бюро ліги гравців. Це дасть можливість хлопцям проявити себе, а менеджерам клубів - ще один шанс побачити гравців у дії. У другий день, 26 травня, пройде сама процедура вибору гравців.

"З урахуванням побажань клубів, яких в силу різних причин не влаштовували певні моменти існуючого механізму, буде розглядатися питання про зміну окремих положень процедури драфту. Зокрема, ліга буде розглядати можливість зміни порядку надання клубам права переважного вибору власних вихованців. Суть пропозицій у тому, що кількість можливостей захистити свого гравця повинна залежати від того, наскільки клуб активно розвиває власну дитячо-юнацьку школу або ту, з якою у нього є договірні відносини. Відповідно, ті клуби, які мають зі школами угоди формального характеру, не вкладають кошти в розвиток шкіл, вихованців захистити не можуть взагалі. Навпаки, клуби, школи яких є системоутворюючими, повинні мати можливість захищати велику кількість вихованців"
, - розповів заступник керуючого директора АНО "КХЛ" Олексій Киреєв.

Відзначимо, що цьогорічний драфт вперше відбудеться за межами Росії. Попередні процедури драфту були проведені двічі в Москві, в Митіщах і у Челябінську.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Loading...
Новости партнеров
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]