матч-центр
Вчера 15 9
Сейчас 0 0
Сегодня 17 10
Завтра 5 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 15 9
Сейчас 0 0
Сегодня 17 10
Завтра 5 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

Екс-власник "Ванкувера": НХЛ ігнорує розвиток гри

Сезон має стартувати не пізніше січня

12 декабря 2012г. 13:35

Власники клубів НХЛ у переговорах з гравцями щодо укладення нової колективної угоди не беруть до уваги зростання на навколохокейних ринках, якого вони насправді й очікують. Таку думку висловив колишній власник "Ванкувер Кенакс" Артур Гріффітс у інтерв’ю канадському телеканалу CBC.

"Якщо повернутися до початку локауту, то я можу сказати, що був на боці гравців з цілого ряду ключових питань. Одне з них це те, що хокей розвивається, і прибутки ростуть разом з ним. Коли гравці і власники домовлялися у 2005 році, то я не думаю, що тоді власники могли собі уявляти прибутки у розмірі трьох з лишнім мільярдів, відповідно ліга тоді запропонувала гравцям частку у 57%. Тепер же коли сторони прийшли до формули 50 на 50, у мене викликало розчарування те, як власники виявили, так би мовити, "солідарність", яка ігнорує розвиток гри, а також прогрес на тих ринках, на яких вони його так очікували"
, - відзначив Гріффітс.

На його думку, сезон у НХЛ має розпочатися не пізніше середини січня, а домовленість щодо колективної угоди тоді має дути досягнута протягом найближчих двох тижнів. Втрата ж цілого сезону, за словами екс-власника "Ванкувера" буде "жахливим, жахливим, жахливим тавром на спорті", до того ж НХЛ буде важко повернути вболівальників на ринках, де до хокею ставляться не з таким захопленням, як до інших видів спорту.

Нагадаємо, що  локаут у НХЛ триває з 16 вересня, коли збіг термін дії колективної угоди. Компромісу ж щодо нової сторонам досягнути не вдається. Наразі скасовані усі матчі регулярної першості до 30 грудня, а також "Зимова класика" та "Матч всіх зірок".

Напередодні стало відомо, що НХЛ та профспілка гравців вирішили знову звернутися по допомогу до федеральних посередників.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
https://adswrapme.click/zaDCtZlcWVi6KKC1XcSdgrFCRtZSthUIZrnp0Dh5FzZslp6OYMDbzcOpcv2Xs2iamqGFe2E_GbRwDvaaQKDwLmoE9M7qArp4
Видео
Новости партнеров
Loading...
https://n161adserv.com/znFCIMsl0EZEG4uZUKlMplGJkzpDPsBeqZ2m_P85zFiWbAyiJTSQEhTu9dtkFl4i-kjUhgj30NmHrBqacaEWzMCu3GTKFJwg
Новости партнеров