матч-центр: Хоккей
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные

Екс-власник "Ванкувера": НХЛ ігнорує розвиток гри

Сезон має стартувати не пізніше січня

12 декабря 2012г. 13:35

Власники клубів НХЛ у переговорах з гравцями щодо укладення нової колективної угоди не беруть до уваги зростання на навколохокейних ринках, якого вони насправді й очікують. Таку думку висловив колишній власник "Ванкувер Кенакс" Артур Гріффітс у інтерв’ю канадському телеканалу CBC.

"Якщо повернутися до початку локауту, то я можу сказати, що був на боці гравців з цілого ряду ключових питань. Одне з них це те, що хокей розвивається, і прибутки ростуть разом з ним. Коли гравці і власники домовлялися у 2005 році, то я не думаю, що тоді власники могли собі уявляти прибутки у розмірі трьох з лишнім мільярдів, відповідно ліга тоді запропонувала гравцям частку у 57%. Тепер же коли сторони прийшли до формули 50 на 50, у мене викликало розчарування те, як власники виявили, так би мовити, "солідарність", яка ігнорує розвиток гри, а також прогрес на тих ринках, на яких вони його так очікували"
, - відзначив Гріффітс.

На його думку, сезон у НХЛ має розпочатися не пізніше середини січня, а домовленість щодо колективної угоди тоді має дути досягнута протягом найближчих двох тижнів. Втрата ж цілого сезону, за словами екс-власника "Ванкувера" буде "жахливим, жахливим, жахливим тавром на спорті", до того ж НХЛ буде важко повернути вболівальників на ринках, де до хокею ставляться не з таким захопленням, як до інших видів спорту.

Нагадаємо, що  локаут у НХЛ триває з 16 вересня, коли збіг термін дії колективної угоди. Компромісу ж щодо нової сторонам досягнути не вдається. Наразі скасовані усі матчі регулярної першості до 30 грудня, а також "Зимова класика" та "Матч всіх зірок".

Напередодні стало відомо, що НХЛ та профспілка гравців вирішили знову звернутися по допомогу до федеральних посередників.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Loading...
Новости партнеров
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]