матч-центр: Хоккей
Вчера 2 1
Сейчас 2 2
Сегодня 7 3
Завтра 8 6
свернуть
развернуть
Вчера 2 1
Сейчас 2 2
Сегодня 7 3
Завтра 8 6
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
Процес відновлення Кеслера пішов не за планом
Процес відновлення Кеслера пішов не за планом
Керівництво IIHF задоволене Донецьком
Керівництво IIHF задоволене Донецьком

Експерт: НХЛ потрібно скоротити до 20 команд

Стратегія розширення ліги була провальною

14 декабря 2012г. 16:14

Для вирішення фінансових проблем у НХЛ замість перерозподілу часток гравців та клубів у доходах ліги необхідно зменшити кількість клубів з 30 до 20. Таку думку висловив експерт видання "Forbes", викладач Стенфордського університету Роджер Нолл.

"У вас же майже немає централізованої виручки. Тому, можливо, й немає й можливості зробити клуби з низу більш життєздатними. Навіть якщо зарплати гравців дорівнюватимуть нулю, все одно дехто не покриє витрат у лізі"
, - наголосив він.

За словами Нолла, єдиним виходом із ситуації зі збереженням кількості клубів могло би стати введення 40% податку з більш заможних клубів з подальшим перерозподілом прибутків на користь бідніших учасників ліги. Однак він переконаний, що заможні клуби на це не підуть.

У іншому випадку НХЛ потрібно припинити боротьбу за нетрадиційні для американського хокею ринки на Заході та Півдні.

"Люди з Півдня та Заходу просто не є хокейними уболівальниками"
, - наголосив Нолл.

Експерт переконаний, що стратегія керівника НХЛ Гері Беттмена щодо розширення ліги на такі штати, як Флорида, Аризона, Північна Кароліна та Каліфорнія, була провальною, крім випадку з "Лос-Анджелес Кінґз". В наслідок цієї стратегії склалася ситуація, коли 83% усіх прибутків ліги припадають на три клуби, тоді як майже половина з 30 учасників НХЛ зазнали збитків у сезоні 2011/2012.

Нагадаємо, що з 16 вересня у НХЛ триває локаут.  Тоді збіг термін дії колективної угоди. Компромісу ж щодо нової сторонам досягнути не вдається. Наразі скасовані усі матчі регулярної першості до 30 грудня, а також "Зимова класика" та "Матч всіх зірок". Головна суперечка між НХЛ та профспілкою гравців розгортається навколо перерозподілу прибутків у лізі на користь власників клубів.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.