Вчера 3

Федотенко допоміг здобути перемогу над "Тампою"

Сестіто нарешті згадав, де знаходяться ворота
06 февраля 2013г. 09:42

Гольова передача українського нападника Руслана Федотенка допомогла "Філадельфія Флаєрз" здобути перемогу над "Тампа-Бей Лайтнінг" у домашньому матчі регулярного чемпіонату НХЛ.

Поєдинок, що відбувся 5 лютого у Філадельфії, закінчився з рахунком 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) на користь господарів льоду.

Головним героєм матчу став американський форвард Том Сестіто, який вперше за останні три роки зміг відзначитись закинутою шайбою, причому зробив це двічі. На початку другого періоду він відкрив рахунок у матчі, вивівши "Філадельфію" вперед (24:25). У середині заключної двадцятихвилинки Бенуа Пуйо своїм голом відновив рівновагу у зустрічі (49:30), однак вже за дві хвилини Сестіто, скориставшись передачею Федотенка, закинув переможну шайбу (51:11).

Відзначимо, що лідер нападу "Тампи" Стівен Стемкос вперше з початку сезону не набрав у матчі жодного очка. Водночас хороший матч провели воротарі обох команд. Страж воріт господарів впорався з 21 з 22 кидків, а його опонент з "Лайтнінг" Андерс Ліндбек зробив 22 сейви.

"Ми мали багато хороших нагод, багато загрожували воротам суперника, однак не скористалися цим, -
поскаржився нападник гостей Мартен Сен-Луї
, - Ми не збираємося закидати по п’ять шайб за матч, однак нам потрібно бути більш наполегливими. Ми боролися, проте Бризгалов кілька разів рятував команду у ключових моментах"
.

Перемога дозволила "Філадельфії" з 8 очками піднятися на 12-те місце на Сході, а "Тампа" з 12 балами йде третьою. В активі Федотенка після цього поєдинку стало три бали за результативність: гол та дві передачі.