матч-центр: Хоккей
Вчера 5 5
Сейчас 1 1
Сегодня 5 5
Завтра 4 4
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 5 5
Сейчас 1 1
Сегодня 5 5
Завтра 4 4
все
важные

Федотенко: Гравцям з НХЛ у КХЛ непросто

А от з арбітрами в обох лігах проблеми спільні

26 октября 2012г. 09:18

У НХЛ такі самі проблеми з суддівством як і у КХЛ, розповів нападник донецького "Донбасу" Руслан Федотенко, який з 1997 року виступає у Північній Америці.

"Ніхто ж не сперечається, що арбітри помиляються, але ж це відбувається не лише у Росії. У НХЛ такі самі ж проблеми, от абсолютно однакові. І там після якихось ігор виходять до преси хокеїсти і тренери і починають критикувати арбітрів"
, - зізнався Федотенко у інтерв’ю виданню sportbox.ru.

При цьому за його словами, кількість помилок арбітрів можна було б зменшити.

"Повинна бути чітка і об’єктивна система покарань. Якщо ти грубо помилився - пропусти декілька матчів. Якщо у арбітрів будуть такі правила, то вони будуть намагатися працювати добре, і кількість помилок знизиться. Всі повинні бути відповідальні за свою роботу"
, - наголосив Федотенко.

Нападник також спробував пояснити, чому канадський форвард Джоффрі Лупул не зумів прижитися в Росії. Канадцю не сподобалося у Росії майже все, зокрема побут та їжа. Особливо він нарікав на яловичий язик, страви з яким є популярними у цій країні.

"Тут багато ж від людини залежить, хто як звикає до нової обстановки. Мені от не довелося сильно перебудовуватися, оскільки Україна - моя Батьківщина. А він канадець. У нас зовсім різні країни, і до цього треба ставитися з розумінням",
- підкреслив гравець "Донбасу", додавши, -
Просто російські люди люблять яловичий язик і скрізь його додають. Це нормально, це особливість країни, до якої просто варто звикнути. Можу навести кілька прикладів, коли люди не роблять з цього проблеми. Зрештою, його ж можна і не їсти. Але північноамериканським гравцям тут дійсно непросто. Навіть в сенсі хокею. У КХЛ зовсім інший стиль"
.

При цьому він поставив у приклад американського захисника "Донбасу" Клея Вілсона, який, живучи в Україні, ні на що не нарікає.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]