Федотенко завдав поразки "Вашингтону"

Тімонен набрав чотири очки за матч
01 апреля 2013г. 09:28

Український нападник "Філадельфія Флаєрз" Руслан Федотенко вирішив на користь своєї команди долю матчу регулярного чемпіонату НХЛ з "Вашингтон Кепіталз", закинувши переможну шайбу у овертаймі.

Поєдинок, що відбувся 31 березня у Філадельфії, закінчився з рахунком 5:4 (2:1, 0:1, 2:2, 1:0) на користь господарів льоду.

Федотенко відзначився голом на другій хвилині овертайму, а перед цим за 9,5 секунд до закінчення основного часу Кіммо Тімонен зрівняв рахунок, врятувавши для "Флаєрз" поєдинок. Також у складі цієї команди голи на свій рахунок записали Максім Телбот (10:26), Метт Рід (14:55) та Клод Жиру (12:48), а Тімонен крім закинутої шайби відзначився ще й трьома гольовими передачами.

У "Вашингтона" авторами шайб стали Ніклас Бекстрем (4:29), Майк Грін (18:42), Маркус Йоханссон (26:22) та Олександр Овечкін (26:48).

Додамо, що це вже другий поєдинок поспіль, коли останнє слово у матчі залишається за Федотенком. 30 березня за хвилину до кінця гри вразив порожні ворота "Бостона" (3:1). Наразі на рахунку цього форварда три голи та сім передач у 35 матчах нинішнього регулярного чемпіонату.

"Філадельфія" з 33 очками йде 12-ю на Сході, "Вашингтон" розташувався сходинкою вище, маючи у своєму активі на очко більше.