Вчера 0
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 1
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

"Фінікс" нарешті проданий і залишиться у Аризоні

Нові власники домовилися про оренду арени
3 июля 2013г. 10:34

Клуб "Фінікс Койотіс" після чотирьох років перебування в безпосередньому володінні НХЛ нарешті отримав нових власників, повідомляє офіційний сайт ліги.

Керівництво НХЛ досягло згоди про продаж "койотів" групі канадських інвесторів "Renaissance Sports and Entertainment". Сума угоди склала 170 мільйонів доларів.

Крім того, у вівторок пізно ввечері міська рада Глендейла дала згоду на 15-річну оренду новими власниками "Фінікса" домашньої арени клубу "Jobing.com". Без цієї згоди продаж "Койотіс" міг у черговий раз зірватися, і тоді клуб змінив би свою прописку.

"На радість мешканцям Аризони і фанам "Койотіс" ми нарешті розпочнемо життя, у якому не буде невизначеності. Нам довелося здолати довгий шлях, зараз пізня година, однак, я думаю, люди тішаться тим, що нам вдалося зробити. І ми вдячні міській раді за довіру, яку вона висловила новим власникам клубу"
, - заявив з цього приводу повноважний комісар НХЛ Геррі Беттмен.

Додамо, що в угоді про оренду арени є пункт, згідно з яким, якщо після п’яти років перебування "Фінікса" у місті його фінансові втрати складатимуть більше 50 мільйонів, то угода з Глендейлом може бути розірвана, і клуб переїде деінде.

Нагадаємо, що "Фінікс" був заснований у 1972 році під назвою "Вінніпег Джетс", у 1996 році переїхав до Фінікса і отримав свою теперішню назву, а у 2009 році був викуплений лігою після того, його попередній власник оголосив про банкрутство.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы