"Фінікс" не врятувався від Якупова

А новий власник не купив "койотів" вчасно
31 января 2013г. 10:36

Російський новачок у НХЛ нападник Наїль Якупов приніс "Едмонтон Ойлерз" перемогу над "Фінікс Койотіс" у виїзному матчі регулярного чемпіонату НХЛ.

Поєдинок, що відбувся 30 січня у Глендейлі, Арізона, закінчився з рахунком 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1).

На початку першого періоду (4:51) нападник гостей Леннарт Петрелл відзначився закинутою шайбою після майже річної паузи. І з таким рахунком команди грали до кінця третьої двадцятихвилинки. Однак за 19 секунд до закінчення основного часу господарям вдалося зрівняти рахунок і перевести гру у овертайм. У більшості відзначився Нік Джонсон, якому асистували Девід Мосс та Радим Врбата.

Втім на 3:52 овертайму "Едмонтону" також вдалося скористатися чисельною перевагою і вирвати перемогу у поєдинку. Цього разу перший номер драфту-2012, радіючи переможній шайбі, не катався по майданчику на колінах, а відсвяткував свій успіх у групі партнерів по команді.

Відзначимо, що голкіпер переможців Деван Дабнік, якому ледь не вдалося оформити п’ятий у кар’єрі шатаут, у підсумку відбив 27 кидків по своїх воротах і був визнаний першою зіркою матчу.

"Після пропущеної пізньої шайби хокеїсти проявили неабиякий характер і зуміли здобути два очки. Це була чудова нагода для нашої команди нинішнього вечора"
, - підсумував поєдинок головний тренер "Едмонтона" Ральф Крюгер.

Додамо, що окрім поразки господарі наразі заклопотані й більш глобальною проблемою. Так, у день поєдинку проти "Ойлерз" стало відомо, що Грег Джемісон, який до 31 січня мав завершити угоду з купівля "Фінікса", навряд чи встигне це зробити вчасно.

"Це статус-кво для нас. Я не думаю, що це стало для когось сюрпризом, тому ми працюємо за таким умов, як і працювали протягом останніх 3,5 роки"
, - наголосив з приводу невизначеності долі клубу головний тренер "Койотіс" Дейв Тіппетт.

Для "Едмонтона" ця перемога стала четвертою у шести матчах, і наразі команда з 8 очками посідає п’яту сходинку у Західній Конференції. "Фінікс" зазнає п’ятої у семи матчах поразки і з 5 очками йде одинадцятим.