матч-центр: Хоккей
Вчера 20 6
Сейчас 1 1
Сегодня 10 10
Завтра 16 12
свернуть
развернуть
Вчера 20 6
Сейчас 1 1
Сегодня 10 10
Завтра 16 12
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
Клод Жиру травмувався і вирушив до США
Клод Жиру травмувався і вирушив до США
Мартишка дискваліфікували на 20 матчів
Мартишка дискваліфікували на 20 матчів

Гандлер: НХЛ і профспілка готові не грати весь сезон

Відомий агент відкрив прихований бік локауту

21 ноября 2012г. 13:51

І НХЛ, і профспілка гравців наразі готові не грати увесь сезон 2012/2013, однак при цьому обидві сторони втратять від його непроведення. Таку думку висловив відомий хокейний агент Марк Гандлер у інтерв’ю російському виданню "Ізвєстія".

"Обидві сторони готові не грати весь сезон. Обидві сторони про це пошкодують, тому що в підсумку укладуть угоду, яку могли укласти на рік раніше. Обидві сторони не хочуть рухатися у головних напрямках. Власники, можливо, розраховують, що якщо вони отримають пільгові для себе умови угоди, то гроші, які вони втратили від скасування ігор, повернуться"
, - наголосив Гандлер.

Він також пояснив юридичний нонсенс, що насправді клуби можуть не виконувати свої контракти з хокеїстами, якщо домовляться з профспілкою.

"Суть профспілки для роботодавця в Америці у тому, що з профспілкою можна домовитися, і обмежити людей в правах, встановити порядки, які не відповідають американським законам. Яскравий приклад - процедура драфту. Ну де це бачено, щоб на людей вішали бирки з номерами і приписували їх до того чи іншого роботодавця, адже у нас кожна людина вільна йти працювати туди, куди їй заманеться. І сама людина не може це своє право комусь віддати, а профспілка може, щоб отримати взамін відданих прав якісь інші. Тому якщо домовитися з профспілкою, то можна скасувати або скорегувати навіть ті контракти, які вже підписані"
, - розповів хокейний агент.

Водночас за його словами, гравці проявляють єдність і завзятість у переговорах тому, що вважають, що під час минулого локауту вони поступилися занадто багатьма правами і замало отримали натомість від клубів.

Нагадаємо, що локаут у НХЛ триває з 16 вересня, коли збіг термін дії колективної угоди між лігою та гравцями, а компромісу щодо нової досягнути не вдалося.

Наразі офіційно вже скасовані 326 ігор регулярного чемпіонату, які мали відбутися до 30 листопада.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Видео