Вчера 10
Сейчас 1
Сегодня 5
Завтра 1

Глава "Флаєрз": Не могли ж ми вигнати всіх гравців

Наставник відповів за поразки підопічних
8 октября 2013г. 12:17

Рішення про відставку головного тренера "Філадельфія Флаєрз" було прийняте не лише у зв’язку із невдалим стартом команди у новому сезоні, однак і за підсумками минулого сезону та цьогорічної передсезонки. Про це у понеділок заявив журналістам очільник клубу Ед Снайдер.

"Я не був задоволений грою команди минулого року, оскільки було чимало проблем. Однак ми дали Пітеру ще один шанс, на який він заслуговував, оскільки він великий тренер і хороша людина. Проте вже під час тренувального табору було помітно, що ситуація не поліпшилася. Під час виставкових ігор не було нічого захоплюючого, ніхто не засяяв, ніхто не виглядав добре. Я не можу назвати бодай одного позитивного моменту у грі "Філадельфії". Я був стурбований, і на жаль, перші три гри показали, що моя стурбованість не була безпідставною"
, - наголосив Снайдер.

За його словами, команда потребувала змін, і їх потрібно було робити ще у міжсезоння. Однак рішення з таких питань мав прийняти генеральний менеджер клубу Пол Холмгрен.

"Потрібно було вдатися до змін. На жаль, ми не можемо вигнати усіх гравців. Саме тому роботу втрачають тренери, інколи їх звільняють саме через їхніх підопічних. Ми достеменно не можемо знати, хто винний. Ми робимо зміни, інколи вони правильні, інколи - хибні. Однак ми вважаємо, що наші гравці є кращими, ніж вони наразі виглядають"
, - сказав глава "Філадельфії".

Нагадаємо, що "Філадельфія" поступилася у трьох стартових матчах сезону-2013/2014. Після чого напередодні головний тренер команди Пітер Лавіолетт був відправлений у відставку. Його наступником став його асистент Крег Берубі.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.