Вчера 0
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 1
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Годинюк: Пауза почалася дуже вчасно

Тренери МГ мають над чим попрацювати
1 октября 2013г. 09:04

Пауза у чемпіонаті МХЛ є дуже вчасною для "Молодої Гвардії", яка виступила не дуже вдало в останніх кількох матчах. Про це заявив головний тренер команди Олександр Годинюк, слова якого наводить офіційний сайт "гвардійців".

"Саме за часом перерва для нас дуже доречна, тому що кінцівка перед паузою була не зовсім вдалою, а з іншого боку була остання гра зі "Спартаком", в якій було таке, чого я ніколи не бачив. Команда, яка мала більше можливостей для того, щоб виграти, у підсумку програла 0:6. Просто якийсь парадокс. Ця пауза дасть нам можливість підготуватися функціонально і підкоригувати все те, що ми вважаємо за потрібне в тактичному плані. Я вірю , що ця пауза піде на користь"
, - наголосив Годинюк.

Він розповів, що вже бере участь у тренуваннях на льоду раніше травмований Ілля Коренчук, а також незабаром має повністю відновитися Станіслав Зінченко. Решта хокеїстів не мають проблем зі здоров’ям.

Водночас шість гравців "Молодої Гвардії" готуватимуться з національною збірною України до матчів "Єврочеленджу". Це Михайло Шевчук, Данило Скрипець, Віктор Захаров, Юрій Петранговський, Владислав Шалімов та Єгор Морозов.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы