Вчера 1
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Годинюк: У другому матчі з ХК МВС могли і вигравати

Поїздка на Далекий Схід далася важко
18 октября 2013г. 08:14

"Молода Гвардія" могла взяти більше очок за свою чотириматчеву виїзну серію. Про це заявив головний тренер української команди Олександр Годинюк після другого матчу з ХК МВС.

"Сьогодні не дорахувалися очок, у першій грі з Хабаровськом теж. Напевно, для всіх, крім Іллі Декала і Зінченка з Козловським це була перша така складна поїздка. Складна вона і за часом перельоту, і через зміну часових поясів. Все це незвідане виявилося дуже важким для нас. Тепер цей рубіж ми подолали, хлопці знають, як слід до цього готуватися. Просто ніхто не знав, чого чекати"
, - пояснив Годинюк, слова якого наводить офіційний сайт "Молодої Гвардії".

Головний тренер також окремо зупинився на двох поєдинках з ХК МВС.

"Вчорашню гру провалили. Програли заслужено. Суперник був більш свіжим, більш потужним. Напевно, невдалий результат першого матчу пов’язаний із зворотною різницею в часі. Я вчора просто не міг впізнати команду. Ті, хто зазвичай показує рух, швидкість, не були помітними. Перед грою було видно, що хлопці добре налаштовуються, але щось завадило зіграти так, як потрібно. Сьогодні була інша гра. Перший період був трохи зім’ятим, ми намагалися відшукати свою гру. У другому і третьому періодах гра вирівнялася, ми могли і вигравати. Хлопці грали чудово, у другому і третьому ми вже перекидали суперника, були моменти, але не виграли"
, - зазначив Годинюк.

Нагадаємо, що "Молода Гвардія" перші два виїзні матчі серії провела у Хабаровську проти місцевих "Амурських Тигрів" (3:4Б, 5:4Б), а завершила турне у Підмосков’ї іграми з ХК МВС ( 1:53:4ОТ).

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы