Вчера 1
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Годинюк: У нас є два рівноцінних голкіпери

Чимало хокеїстів демонструють прогрес
20 августа 2013г. 09:25

У донецькій "Молодій Гвардії" на сьогоднішній день є два рівноцінних голкіпери - Михайло Шевчук та Павло Ячник. Про це заявив головний тренер української команди МХЛ Олександр Годинюк, повідомляє офіційний сайт клубу.

"Виходячи з того, що ми побачили на турнірі у Ступіно, дуже важко сказати, хто у нас перший воротар, а хто - другий. Якщо хлопці будуть так продовжувати грати, то на сьогоднішній день у нас є два рівноцінних воротарі. Хотіли дати пограти і Писаренку, але поки не виходить. Будемо вишукувати можливості і намагатися теж підключити його до гри"
, - розповів Годинюк.

За його словами, є низка гравців, які на останньому передсезонному турнірі показали серйозний прогрес, зокрема це захисники Данило Скрипець та Дмитро Ігнатенко.

"Дуже порадували Ігнатенко та Скрипець. Це ті гравці, на яких ми сподівалися як на підношувачів снарядів, на захисників, які будуть на других ролях. Вони дуже непогано провели цей турнір. Показав хорошу гру Петранговський, який з кожним матчем лише прогресує і набирає свою оптимальну форму, входить у ігровий тонус. Безумовно, не можна не відзначити Кального і Козловського. Сподобалася гра всієї цієї трійки. Добре свою роль виконали Ромащенко та Чердак, і продовжує радувати стабільною грою Декало"
, - зазначив головний тренер молодіжки "Донбасу".

Нагадаємо, що "Молода Гвардія" посіла третє місце за підсумками турніру, що на минулому тижні відбувся в російському Ступіно. Суперниками українців були інші команди МХЛ "Капітан", "Хімік" та "Русскіє Вітязі".

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы