Госса врятував "Чикаго" у матчі з "Далласом"

У нападника п’ятий гол в чотирьох матчах
25 января 2013г. 10:19

Шайба нападника "Чикаго Блекгоукс" Мар’яна Госси, закинута ним у овертаймі виїзного матчу проти "Даллас Старз", принесла його команді четверту поспіль перемогу з початку сезону у НХЛ.

Поєдинок, що відбувся 24 січня у Далласі, закінчився з рахунком 2:3 (1:0, 1:1, 0:1, 0:1).

У складі господарів, які по ходу зустрічі вели у дві шайби, влучними кидками відзначились Луї Ерікссон (19:59) та Рей Вітні (30:41). Авторами камбека гостей стали Петрік Шарп (35:57) та Джонатан Тейвз (54:07).

Госса свою переможну крапку у зустрічі поставив на 2-й хвилині овертайму. І це при тому, що перші 42 секунди додаткового періоду його команда грала у меншості.

"Це була велика перемога для нас. Ми внесли небагато змін, ми не відступили від нашої гри, лише спробували більше атакувати та зіграти краще у більшості"
, - заявив після матчу головний тренер "Чикаго" Джоель Кенненвілль.

Відзначимо, що цей початок сезону став для "Блекгоукс" найкращим, починаючи з чемпіонату 1972/1973, коли команда також здобула чотири поспіль перемоги на старті. До речі, тепер команда з 8 очками вийшла на перше місце у всьому чемпіонаті.

Шайба Госси стала для словацького нападника вже п’ятою у нинішньому сезоні, а він наразі є другим снайпером у чемпіонаті.