Гравці НХЛ повторно голосують за розпуск профспілки

Сторони знову не домовились
4 января 2013г. 10:25

У асоціації гравців НХЛ розпочалося нове голосування щодо саморозпуску виконавчого комітету цієї організації, який призведе до припинення існування профспілки як такої.

За повідомленням ESPN, ця інформація з’явилася на фоні відсутності у четвер офіційних переговорів між профспілкою та НХЛ щодо нової колективної угоди, яка б поклала кінець локауту у лізі.

Нагадаємо, що інтенсивний діалог між сторонами, який тривав протягом останнього тижня, давав надію на швидке досягнення компромісу. Тепер же, як відзначає заокеанська преса, не дивлячись на те, що черговий раунд переговорів запланований на п’ятницю, оптимізму у НХЛ та профспілки поменшало. Таким чином, остання відновила процедуру свого саморозпуску, що в результаті дасть можливість хокеїстам самостійно через суд відстоювати свої права у трудовому конфлікті з власниками клубів.

Процес голосування членів профспілкової організації триватиме 48 годин.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року хокеїсти своїм голосуванням вже одного разу дозволили асоціації гравців саморозпуститися. Однак остаточне рішення не було прийняте протягом відведеного для цього терміну, у зв’язку з відновленням переговорного процесу з лігою.

 У лізі наразі скасовані матчі регулярного сезону до 14 січня. Очікується, що після цього терміну або буде відновлено роботу ліги, або прийнято рішення про непроведення сезону взагалі. У випадку, якщо сторонам таки вдасться досягнути компромісу, планується проведення 48-ігрового регулярного сезону.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы