"Хокей" покаже всі матчі Континентального Кубку
11-13 січня у Донецьку відбудеться
Континентальний Кубок прийнято вважати другим за значимістю після хокейної Ліги чемпіонів міжнародним клубним турніром в Європі, але в силу того, що Ліга тимчасово зупинена, Континентальний Кубок зараз немає конкуренції.
Турнір складається з 3 попередніх етапів і Суперфіналу, переможець кожної групи переходить до наступного раунду, де зустрічається з клубами, що займають вищі позиції у рейтингу європейських чемпіонатів ІІНF.
За весь час існування Кубка його володарями ставали 12 команд з семи країн.
Сезон |
Команда |
Місце проведення
|
1998 |
ХК Кошице |
Тампере, Фінляндія |
1999 |
ХК Амбрі-Піотта |
Кошице, Словаччина |
2000 |
ХК Амбрі-Піотта |
Берлін, Німеччина |
2001 |
ХК Цюріх |
Цюрих, Швейцарія |
2002 |
ХК Цюріх |
Цюрих, Швейцарія |
2003 |
Йокерит |
Лугано, Швейцарія та Мілан, Італія |
2004 |
Слован |
Гомель, Білорусь |
2005 |
ХК Зволен |
Секешфехервар, Угорщина |
2006 |
Лада Тольятті |
Секешфехервар, Угорщина |
2007 |
Юність |
Мінськ, Білорусь |
2008 |
Ак Барс |
Рига, Латвія |
2009 |
МХК Мартін |
Руан, Франція |
2010 |
Ред Булл |
Гренобль, Франція |
2011 |
Юність |
Мінськ, Білорусь |
2012 |
Руанські Дракони |
Руан, Франція |
Двічі трофей вигравали лише три клуби – "Амбрі-Піотта", "Цюріх" та мінська "Юність".
На арені "Дружба" до цього списку спробує долучитися і "Донбас". Аби виграти трофей, підопічним Юліуса Шуплера по черзі доведеться помірятися силами з білоруським "Металургом", італійським "Больцано" та французьким "Руаном". Усього за коловою системою буде зіграно 6 матчів.
"Знаю, що дуже хороші команди беруть участь. Але ми приймаємо цей турніру удома, і для нас дуже важливо його виграти перед нашими уболівальниками", - заявив на
Наводимо розклад ігор/трансляцій турніру:
11 січня, п’ятниця
14:30 "Руанські Дракони" - "Больцано" (пряма трансляція)
18:30 "Донбас" - "Металург" (пряма трансляція)
12 січня, субота
14:30 "Руанські Дракони" - "Металург" (у записі о 15:20)
18:30 "Больцано" - "Донбас" (пряма трансляція)
13 січня, неділя
14:30 "Металург" - "Больцано" (пряма трансляція)
18:30 "Донбас" - "Руанські Дракони" (пряма трансляція)
Комментарии 0