матч-центр: Хоккей
Вчера 11 4
Сейчас 0 0
Сегодня 16 3
Завтра 12 3
свернуть
развернуть
Вчера 11 4
Сейчас 0 0
Сегодня 16 3
Завтра 12 3
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
ЦСКА здобуває сьому поспіль перемогу
ЦСКА здобуває сьому поспіль перемогу
"Компаньйон" втрачає другого форварда
"Компаньйон" втрачає другого форварда

Хокеїсти НХЛ вирішують долю ліги

Голосування триватиме 36 годин

11 января 2013г. 10:25

У четвер члени профспілки гравців НХЛ розпочали голосування щодо ратифікації нової колективної угоди з лігою, яка покладе кінець локауту і дозволить розпочати новий сезон.

Голосування, що відбувається на внутрішньому сайті профспілки, розпочалося о 20:00 за часом Східного узбережжя США, і триватиме 36 годин, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Хокеїсти віддають свої голоси анонімно, а підрахунок вестиметься електронно, тому результати голосування стануть відомі у суботу, одразу після його закінчення.

У випадку ратифікації колективної угоди вже у неділю, 13 січня, команди ліги зможуть відкрити свої тренувальні табори, а сам регулярний сезон 2012/2013 може розпочатися вже 19 січня.

За словами повноважного комісара НХЛ Гері Беттмена, розклад чемпіонату буде оприлюднено одразу після ратифікації угоди гравцями.

Нагадаємо, що термін дії попередньої колективної угоди збіг 15 вересня 2012 року, і з того часу у НХЛ триває локаут. У ніч з 5 на 6 січня Національна хокейна ліга та профспілка гравців НХЛ нарешті досягнули згоди щодо нового договору між хокеїстами та лігою.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.