Іспанці здобули першу перемогу у Києві

Естонцям камбек не вдався
11 ноября 2012г. 18:40

Хет-трик Оріола Бороната приніс збірній Іспанії першу у трьох матчах перемогу на передкваліфікаційному олімпійському турнірі серед команд групи Н.

Поєдинок між національними командами Іспанії та Естонії, що пройшов 11 листопада на льоду київського Палацу спорту, закінчився з рахунком 5:4 (2:0,1:1, 2:3) на користь перших.

Боронат вразив ворота суперників на 12-й та 39-й хвилинах, а на 60-й за рахунку 4:4 закинув вирішальну шайбу. Крім нього у складі переможців закинутими шайбами відзначились Пабло Муньоз (10-а хвилина) та Адріан Соса (42-а).

У збірній Естонії голи на свій рахунок записали Ріхо Ембріч (25-а), Дмитро Родін (46-а), Максим Семенов (50-а) та Максим Іванов (52-а).

Нагадаємо, що обидві команди всуху програли свої перші два матчі збірним України та Польщі, які сьогодні ввечері поміряються одна з одною силами у очному протистоянні.