Вчера 9
Сейчас 4
Сегодня 12
Завтра 2

Історична "посуха" "Фінікса" нарешті скінчилася

Команда програла, однак закинула
20 марта 2013г. 09:09

"Фінікс Койотіс" нарешті завершив найдовшу в історії команди серію, протягом якої їй не вдається відзначитись закинутою шайбою, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

"Посуху" спинив Шейн Доан, який відзначився на 52-й хвилині матчу регулярного чемпіонату НХЛ проти "Лос-Анджелес Кінґз", який відбувся 19 березня на льоду суперника.

Доан повторив свій успіх ще за 40 секунд до закінчення третього періоду, однак "Фінікс" у підсумку поступився чинним чемпіонам НХЛ з рахунком 2:3 (0:1, 0:1, 2:1). Перемогу "Кінґз" принесли точні кидки Пеннера, Дауті та Столла.

Безгольова серія "койотів" тривала 245 хвилин та 33 секунди, при цьому вони поступалися всуху у трьох попередніх зустрічах. А відзначитись у складі "Фінікса" останнього разу вдалося Робу Клінкхаммеру у третьому періоді матчу проти того ж "Лос-Анджелеса" (5:2).

Крім того гол Доана перервав також і суху серію команди на виїзді, яка тривала 295 хвилин та 51 секунду. При чому "Фінікс" став єдиною командою після сезону 1967/1968, яка всуху поступалася у чотирьох виїзних іграх поспіль. Тоді у 60-ті так само невдало зіграла "Окланд Сілз".

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.