Завтра 1

Кеслер відсвяткував повернення закинутою шайбою

Його гол приніс перемогу над "Фініксом"
09 апреля 2013г. 10:29

Американський центрфорвард "Ванкувер Кенакс" Раян Кеслер, який пропустив 20 ігор через травму, у першому ж матчі після повернення відзначився закинутою шайбою.

Поєдинок регулярного чемпіонату НХЛ з "Фінікс Койотіс", що відбувся 8 квітня у Ванкувері, закінчився з рахунком 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) на користь господарів льоду.

Кеслер відзначився на 8-й хвилині гри, і його шайба по суті й стала переможною у зустрічі.

Його вилучення спровокувало другий гол "Ванкувера". Нападник "Кенакс" порушив правила у зоні нападу на останніх хвилинах гри, і господарі залишилися у меншості, а гості зняли голкіпера. Втім хокеїсти суперника так невдало розіграли свою чисельну перевагу, що самі відправили шайбу у власні ворота, яку записали на захисника "Ванкувера" Дена Хемьюса.

Нагадаємо, що 28-річний Кеслер зломав ногу у першому ж матчі після закінчення процесу відновлення після двох операцій, - на плечі та зап’ястку, - які хокеїст переніс минулого літа. Через травми нападник у свій дев’ятий сезон в складі "Кенакс" провів лише 8 ігор і набрав у них 6 (2+4) очок.