матч-центр: Хоккей
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 5 5
Завтра 5 5
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 5 5
Завтра 5 5
все
важные

КХЛ: "Дружба" готова до нового сезону

Комісія ліги перевірила донецьку арену

30 июля 2013г. 16:11

Домашня арена ХК "Донбас" "Дружба" готова до нового сезону у КХЛ. Про це за результатами перевірки спортивної споруди заявив директор ліги з організації та проведення спортивних заходів Дмитро Курбатов.

Як повідомляє офіційний сайт донецького клубу, комісія КХЛ відвідала Донецьк 30 липня. Перевіряючі оглянули ігровий майданчик, роздягальні та всі допоміжні приміщення.

"Я у Донецьку не вперше, але сьогодні ми були з перевіркою більш серйозною і поглибленою. Скажімо так, зауваження певні є, але вони не настільки суттєві. Це робочі моменти і список втричі коротший, ніж торік. Зрозуміло, що в минулому сезоні клуб тільки починав виступи в КХЛ. Загалом, враження дуже приємні, все дуже професійно зроблено. Ми розуміємо, що Палац досить старий, і ми з цікавістю ознайомилися з книгою відгуків почесних гостей. Там прізвища відомі на весь світ: Висоцький, Ротару , Еспозіто тощо. За цим Палацом велика історія. Ми наводимо "Дружбу" як приклад того, що маючи волю і розум, можна зробити щось серйозне. На цій Арені зробили все, щоб тут було приємно перебувати хокеїстам, зробили хороші умови для глядачів, для журналістів, для обслуговуючого персоналу. Тут, можливо, навіть краще, ніж на нових аренах. Тому дуже дякую всім, хто працює тут не за страх, а за совість. "Дружба" до чемпіонату безумовно, готова"
, - зазначив Курбатов.

Нагадаємо, що перший домашній матч у сезоні-2013/2014 "Донбас" проведе 6 вересня проти братиславського "Слована".

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]