матч-центр
Вчера 14 5
Сейчас 0 0
Сегодня 13 0
Завтра 8 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 14 5
Сейчас 0 0
Сегодня 13 0
Завтра 8 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

КХЛ не відпустила з "Амуру" трьох хокеїстів

Хабаровськ зобов’язали погасити борги

3 декабря 2013г. 08:13

Дисциплінарний комітет КХЛ відмовився розривати контракти трьох гравців хабаровського "Амуру" у зв’язку із невиплатою клубом заробітної плати. Про це у п’ятницю за підсумками засідання комітету повідомив офіційний сайт ліги.

 Із відповідними заявами до КХЛ звернулися Якуб Петружалек (на фото), Олексій Муригін та Ян Муршак. Дисциплінарний комітет встановив, що ХК "Амур" частково погасив зобов’язання перед зазначеними хокеїстами.

"Наявна на сьогоднішній день заборгованість клубу перед гравцями не є підставою для розірвання контрактів відповідно до регламенту КХЛ. При цьому ХК "Амур" вказано на необхідність якнайшвидшого погашення всіх заборгованостей перед хокеїстами", - йдеться у повідомленні КХЛ.

У зв’язку з частковим погашенням заборгованостей розгляд заяви Петружалека призначено на наступний тиждень, а заяви Олексія Муригіна і Яна Муршака будуть розглянуті 14 січня 2014 року.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Loading...
https://adswrapme.click/zaDCtZlcWVi6KKC1XcSdgrFCRtZSthUIZrnp0Dh5FzZslp6OYMDbzcOpcv2Xs2iamqGFe2E_GbRwDvaaQKDwLmoE9M7qArp4
Видео
Новости партнеров
Loading...
https://n161adserv.com/znFCIMsl0EZEG4uZUKlMplGJkzpDPsBeqZ2m_P85zFiWbAyiJTSQEhTu9dtkFl4i-kjUhgj30NmHrBqacaEWzMCu3GTKFJwg
Новости партнеров