матч-центр
Вчера 3 1
Сейчас 0 0
Сегодня 9 7
Завтра 7 2
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 3 1
Сейчас 0 0
Сегодня 9 7
Завтра 7 2
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

КХЛ пред’явила "Спартаку" серйозні претензії

Комісія ліги знайшла недоліки на арені

Комісія КХЛ, яка перед початком нового сезону інспектує стадіони команд-учасниць, знайшла численні недоліки на домашній арені "Спартака" - ПС "Сокольники". Клуб зобов’язаний усунути їх до початку сезону.

"На арені існує відчутна проблема, пов’язана з браком приміщень для глядачів, команд, суддів, а також місць для паркування", - йдеться у висновку КХЛ.

Однак, що конкретно не влаштовує лігу, голова комісії - керівник департаменту безпеки КХЛ Андрій Журавльов говорити відмовився.

"Недоліки, які ми знаходимо на арені, повідомляємо керівництву клубу, але не пресі. Що стосується "Спартака", то список недоліків у нього дійсно один із найбільших серед всіх клубів ліги. Але не забувайте, до початку чемпіонату КХЛ ще більше місяця. Та й на багатьох аренах є над чим працювати", - відзначив Журавльов.

І він, і керівництво "Спартака" впевнені, що клуб встигне усунути всі недоліки до початку сезону, який стартує 4 вересня.

"Ми вивчили список претензій КХЛ. Немає сумнівів у тому, що ми зуміємо до початку чемпіонату все виправити", - пообіцяв генеральний директор "Спартака" Ігор Хохлач.

За інформацією "Советского спорта", один з недоліків спартаківської арени, на який звернула увагу комісія - невелика кількість місць для журналістів. Якщо червоно-білі потраплять до плей-офф, їм доведеться розширити ложу преси до 50 місць.

Нові проблеми з ареною у "Спартака" можуть виникнути у наступному році, коли регламент ліги щодо арен стане більш жорстким. Однією з вимог до арен, яку включатиме в новий регламент, буде обов’язкова наявність у палаці спорту фойє для глядачів. Зараз його у "Сокольниках" немає, і вболівальники з вулиці відразу потрапляють на трибуни. Якщо регламент дійсно посилять, то "Спартаку" доведеться шукати нову арену. Правда, недавно керівництво клубу заявило, що вже розглядає варіанти будівництва нового стадіону на тому ж місці, де стоїть старий.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров
Новости партнеров