матч-центр: Хоккей
Вчера 16 12
Сейчас 0 0
Сегодня 7 7
Завтра 16 13
свернуть
развернуть
Вчера 16 12
Сейчас 0 0
Сегодня 7 7
Завтра 16 13
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
Дворазовий чемпіон КХЛ взяв реванш у "Донбасу"
Дворазовий чемпіон КХЛ взяв реванш у "Донбасу"
Лундквіст зробив 57 сейвів у благодійному матчі
Лундквіст зробив 57 сейвів у благодійному матчі

КХЛ збільшить квоту легіонерів для таких як Кросбі

Медведєв пророкує розпуск профспілки гравців НХЛ

25 ноября 2012г. 15:22

Багато гравців НХЛ хотіли б перебратися у КХЛ на час локауту у північноамериканській лізі, тому КХЛ найближчим часом дозволить командам заявити ще по одному зоряному гравцеві з-за океану понад існуючий ліміт. Про це заявив президент КХЛ Олександр Медведєв.

"Вже більше 30 наших хокеїстів приїхали, хто не грає в АХЛ. Плюс гравці зі Швеції, Фінляндії. З Північної Америки поки мало, але я знаю, що багато хто хотів би приїхати. Не виключаю того , що якщо локаут продовжиться після грудня, то ми дамо можливість заявити ще одного гравця з НХЛ, незалежно від його національності. За умови, звичайно, що це суперзірка. Якщо приїде Кросбі, то наша ліга від цього тільки виграє"
, - вважає Медведєв.

Він також розповів, що на його думку, розбіжності в позиціях між НХЛ та профспілкою гравців щодо нової колективної угоди дуже істотні, і ситуація складається таким чином, що профспілка гравців може бути розпущена, що спричинить повне скасування сезону в НХЛ.

"Ми не бажаємо зла іншій лізі. Більш того, ми як і раніше сподіваємося, що будемо співпрацювати і розвивати хокей по обидва боки океану. Я перебуваю в постійному контакті з главою профспілки Доном Фером, він мені розповідає про те, які є проблеми. Поки розбіжності ще дуже великі, не випадково скасовані матчі до 14 грудня і "Матч усіх зірок". І навіть ведеться розмова про те, щоб розпустити профспілку гравців. Це буде означати, що сезону в НХЛ не буде"
, - наголосив керівник КХЛ.

Нагадаємо, локаут у НХЛ триває з 16 вересня, коли збіг термін дії колективної угоди між лігою та гравцями, а компромісу щодо нової досягнути не вдалося.

 НХЛ вже офіційно оголосила про скасування "Матчу зірок-2013", який був запланований на 26-27 січня у Коламбусі і про продовження локауту як мінімум до 14 грудня.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Видео