Кіпрусофф пропустив шайбу з центра майданчика

А матч для нього був як прощальний
18 апреля 2013г. 11:16

Фінський голкіпер-ветеран "Калґарі Флеймз" Мііка Кіпрусофф став першою зіркою у матчі регулярного чемпіонату НХЛ проти "Дейтройт Ред Вінґз", що відбувся 17 квітня.

Передостанній для "Калґарі" домашній поєдинок у нинішньому сезоні закінчився з рахунком 3:2 (1:0, 0:1, 2:1).

36-річний фін, що здобув свою першу перемогу з 24 березня і замість якого останнім часом у воротах "Флеймз" стояв Джой Макдональд, у цій зустрічі зробив 36 сейвів.

Водночас, одна з двох, пропущених Кіпрусоффим шайб, виявилась досить прикрою. За три хвилини до закінчення третього періоду Джон Френзен вразив ворота Мііки з середини майданчика.

На думку північноамериканської преси, вчорашній матч, можливо, був останнім для Кіпрусоффа перед уболівальниками у Калґарі. Після закінчення нинішнього сезону голкіпер швидше за все завершить свою кар’єру, а "Флеймз" попри перемогу остаточно втратили шанс пробитися до плей-оф, тому 19 квітня проведуть свій останній домашній поєдинок в чемпіонаті НХЛ 2012/2013, у якому захищати ворота команди цілком може й Макдональд.

Додамо, що учора канадський клуб погодив умови угоди із 26-річний швейцарським голкіпером Рето Берра, якого нещодавно виміняв у "Сент-Луїса" на захисника Джея Баумістера.