Вчера 1
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Климентьєв: Зараз в Україну грати не повернувся б

Хокеїст не радить дітям займатися спортом професійно
28 августа 2012г. 23:34

 Захисник "Беркута" Сергій Климентьєв шкодує, що вирішив продовжити свою кар’єру на Батьківщині.

"Якщо говорити лише про хокей, то вдома одні мінуси. Я весь час рвався додому, думав пограти вдома, з друзями-товаришами, але дуже сильно розчарувався. І ситуація ця фінансова, яка була протягом трьох років у "Соколі"... Якби зараз повернути все назад... У мене були варіанти продовження кар’єри в Росії, але я перебрався до Києва, а якщо час повернути назад, то я б у жодному разі цього не зробив. У мене пропозиція до Єкатеринбурга була тоді, я відмовився і приїхав додому"
, - розповів він журналістам.

При цьому хокеїст наразі не бачить майбутнього у рідному "Соколі", водночас відзначає роботу з розвитку хокею у "Донбасі" та "Беркуті".

"Хлопці їдуть туди, де добре. Ось зараз у Донбасі всі умови для розвитку хокею створені і грають там, -
сказав Климентьєв, додавши
, - І вболівальники у хокей повернутися... Телеканал "Хокей" з’явився, його зараз всі хокеїсти дивляться. Льоша Житник передачу веде"
.

На запитання ж журналістки про те, чи планує хокеїст, щоб і його діти займалися хокеєм, він нагадав, що у нього дві дочки, а іншим дітям не порадив займатися спортом професійно.

"Якщо чесно, не займатися спортом професійно. Але... я, бачите, продовжую займатися, не дивлячись ні на що! Тому, що якщо ти щось почав робити серйозно, зупинятися не можна. Зупиняються слабаки"
, - наголосив Климентьєв.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы