"Компаньйон" мінімально переграв "Левів"

Команди провели товариський матч
19 декабря 2013г. 13:28

Столичний "Компаньйон-Нафтогаз" здобув перемогу над "Левами" у товариському поєдинку, який команди вирішили провести під час міжнародної паузи в чемпіонаті України.

Матч, що відбувся 19 грудня на київській ковзанці АТЕК, завершився з рахунком 3:2 (1:2, 1:0, 1:0) на користь "нафтогазівців".

У складі переможців дубль оформив Денис Заблудовський, ще одна шайба на рахунку Артема Гніденка. "Леви" відповіли голами Миколи Острякова та Георгія Кічи. Гра була рівною, Остряков міг відзначитися ще раз, однак влучив у штангу.

Стартовим голкіпером "Левів" був Євген Бруль, якого на 30-й хвилині за рахунку 2:2 замінив Денис Ковальов.

В першому періоді отримав травму обличчя захисник "Левів" Роман Щербатюк. Йому зашивали губу.

Завтра, 20 грудня, команди проведуть повторну зустріч.