матч-центр: Хоккей
Вчера 8 0
Сейчас 0 0
Сегодня 2 1
Завтра 6 3
свернуть
развернуть
Вчера 8 0
Сейчас 0 0
Сегодня 2 1
Завтра 6 3
Другий номер драфту-2012 вибув до кінця сезону
Другий номер драфту-2012 вибув до кінця сезону
"Барис" розправився з "Юґрою" за один період
"Барис" розправився з "Юґрою" за один період

Кросбі думає про Швейцарію або КХЛ

Від’їзд зірки за океан стає все вірогіднішим

27 ноября 2012г. 20:06

Агент одного з лідерів "Піттсбург Пінгвінз" Сідні Кросбі Пет Бріссон веде переговори з кількома клубами у КХЛ та Швейцарії з приводу працевлаштування свого клієнта на час локауту у НХЛ. Про це розповів сайт хокеїст, повідомляє "Pittsburgh Post-Gazette".

За його словами, наразі домовленостей не досягнуто з жодним клубом. Водночас сам Кросбі, який раніше не дуже переймався пошуками роботи за океаном, тепер все більше схилається до цієї альтернативи.

"Ви знаєте що? Зараз це більш вірогідно. Досі я, мабуть, де думав так багато про це, як в останні кілька днів"
, - сказав він журналістів з приводу можливості перебратися за океан.

Відзначимо, що працевлаштування Кросбі, у якого з "Піттсбургом" угода на 13 сезонів вартістю 111,9 мільйонів доларів, може виявитись не під силу більшості європейських клубів, адже страховка хокеїста у такому випадку становитиме від 200 до 400 тисяч доларів.

"Я не впевнений, що я шукаю якусь конкретну команду, однак я все більше і більше починаю думати над тим, що гра для мене стає все важливішою. Особливо у моєму випадку, коли я пропустив стільки хокею за останній час"
, - наголосив зірковий хокеїст, який через травми у чемпіонаті 2010/2011 років зіграв усього в 41 матчі, а у минулому сезоні взяв участь лише у останніх 22 іграх своєї команди.

Нагадаємо, що локаут у НХЛ триває з 16 вересня, коли збіг термін дії колективної угоди між лігою та гравцями, а компромісу щодо нової досягнути не вдалося. Наразі офіційно вже скасовані матчі, які мали відбутися до 14 грудня 2012 року, а також "Матч всіх зірок" та "Зимова класика".

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.