Вчера 0
Сейчас 0
Сегодня 1
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Кубок Першого каналу обіцяє бути супервидовищним

"Генеральна репетиція" перед Сочі на XSPORT
18 декабря 2013г. 14:02

З 19 до 22 грудня в Сочі пройде третій етап Європейського хокейного туру під назвою Кубок Першого каналу. В ньому візьмуть участь найсильніші хокейні команди Європи:  збірні Швеції, Росії, Фінляндії та Чехії. "Генеральну репетицію перед Олімпіадою", як уже охрестили турнір спортсмени та журналісти, телеканал XSPORT покаже наживо.

Для всіх чотирьох команд Кубок Першого каналу – це не тільки можливість провести "розвідку боєм" перед Зимовими Олімпійськими іграми, зігравши з майбутніми суперниками, але й хороший шанс ознайомитися з місцевістю, де буде проходити Олімпіада. Більшість матчів Кубку гратимуться у Великому льодовому палаці (Большой ледовый дворец)  – головній арені прийдешніх Ігор. Місцеві режисери обіцяють здивувати глядачів технічними новинками и надчіткими телетрансляціями.

Найбільше хвилювань, як видно з повідомлень мас-медіа, у складі російської збірної. Головний тренер команди Зінетула Білялетдінов досі не визначився, в якому складі вийдуть на олімпійський лід росіяни. Тому для Росії Кубок Першого каналу – це боротьба не лише за перемогу в турнірі, але й за місце в олімпійській команді. Тим більше ситуацію підігрівають вболівальники, влаштували небачений ажіотаж навколо матчів Кубку. Основна кількість квитків була розкуплена ще місяць тому, тож організатори змушені додруковувати квитки і розгортати додаткові трибуни-трансформери.

Як будуть виглядати всі ці технічні нововведення?  Чи готове Сочі прийняти Олімпіаду? Чи вплине психологічний тиск на гру російської збірної? На які експерименти підуть тренери Чехії та Фінляндії? Чи здобудуть чинні чемпіони світу шведи реванш над росіянами, яким програли в двох попередніх етапах Єврохокейтуру?

Відповіді на ці питання дізнаємося разом з XSPORT.

Графік трансляцій:

19 грудня

Швеція – Росія 17:00

21 грудня

12:00     Росія – Фінляндія

17:00     Чехія – Швеція

22 грудня

12:00     Росія – Чехія

17:00     Фінляндія - Швеція

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы