матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

"Лев" заплатить чеській федерації мільйон євро

Клуб має дотримуватися місцевих порядків

21 февраля 2013г. 12:35

 Празький "Лев" вимушений заплатити Чеському хокейному союзу 990 тисяч євро як компенсацію за гравців-чехів, які до виступу за пражан коли-небудь в своїй кар’єрі виступали у чеській "Екстралізі".

За інформацією видання "Ізвєстія", ця умова була висунута хокейними чиновниками в обмін на те, щоб дати офіційний дозвіл клубу на вступ у КХЛ, можливість тренуватися і грати команді в Празі.

"Коли один клуб платить компенсацію іншому, звідки приходить молодий талановитий гравець або гравець з чинним контрактом, - це природно і зрозуміло, не погодитися з цим важко. Але чому треба віддавати гроші за гравців без контрактних зобов’язань і тих, що не перебувають у трудових відносинах з кимось? Це несправедливо і, швидше за все, навіть нелегально в Євросоюзі"
, - заявив на умовах анонімності представник чеського клубу.

За його словами, "Лев" змушений на чеській території дотримуватися і регламенту "Екстраліги", в якому існують певні правила переходу і вказані розміри компенсацій за місцевих хокеїстів. Вони залежать від того, коли гравець виступав в національному чемпіонаті, його віку та інших характеристик. При цьому завдяки різним накруткам, таким, як наявність контракту, індивідуальна статистика, виступи за збірну, вартість його може зрости на 140% від початкової.

"Клуб є членом Чеського хокейного союзу, а це означає, що на нього поширюються всі правила і закони організації, зокрема положення, що стосується переходу хокеїстів і виплати вихідної допомоги за гравців, у яких немає договорів. Так що це не компенсація за угоду з союзом, а правило, яке відноситься до всіх місцевих клубів. Угода Чеського хокейного союзу існувала задовго до появи КХЛ, всі клуби вона влаштовує"
, - роз’яснив представник Чеського хокейного союзу Зденек Зигмунд.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Loading...
Новости партнеров
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров