матч-центр: Хоккей
Вчера 12 12
Сейчас 1 1
Сегодня 16 16
Завтра 16 6
свернуть
развернуть
Вчера 12 12
Сейчас 1 1
Сегодня 16 16
Завтра 16 6
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
Буценко: Суперник не пробачив кілька невеликих помилок
Буценко: Суперник не пробачив кілька невеликих помилок
"Анагайм" зберіг свого диво-голкіпера
"Анагайм" зберіг свого диво-голкіпера

"Лев" заплатить чеській федерації мільйон євро

Клуб має дотримуватися місцевих порядків

21 февраля 2013г. 12:35

 Празький "Лев" вимушений заплатити Чеському хокейному союзу 990 тисяч євро як компенсацію за гравців-чехів, які до виступу за пражан коли-небудь в своїй кар’єрі виступали у чеській "Екстралізі".

За інформацією видання "Ізвєстія", ця умова була висунута хокейними чиновниками в обмін на те, щоб дати офіційний дозвіл клубу на вступ у КХЛ, можливість тренуватися і грати команді в Празі.

"Коли один клуб платить компенсацію іншому, звідки приходить молодий талановитий гравець або гравець з чинним контрактом, - це природно і зрозуміло, не погодитися з цим важко. Але чому треба віддавати гроші за гравців без контрактних зобов’язань і тих, що не перебувають у трудових відносинах з кимось? Це несправедливо і, швидше за все, навіть нелегально в Євросоюзі"
, - заявив на умовах анонімності представник чеського клубу.

За його словами, "Лев" змушений на чеській території дотримуватися і регламенту "Екстраліги", в якому існують певні правила переходу і вказані розміри компенсацій за місцевих хокеїстів. Вони залежать від того, коли гравець виступав в національному чемпіонаті, його віку та інших характеристик. При цьому завдяки різним накруткам, таким, як наявність контракту, індивідуальна статистика, виступи за збірну, вартість його може зрости на 140% від початкової.

"Клуб є членом Чеського хокейного союзу, а це означає, що на нього поширюються всі правила і закони організації, зокрема положення, що стосується переходу хокеїстів і виплати вихідної допомоги за гравців, у яких немає договорів. Так що це не компенсація за угоду з союзом, а правило, яке відноситься до всіх місцевих клубів. Угода Чеського хокейного союзу існувала задовго до появи КХЛ, всі клуби вона влаштовує"
, - роз’яснив представник Чеського хокейного союзу Зденек Зигмунд.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Видео