"Леви" офіційно призупинили участь у ПХЛ

Хокеїстів відпустили на канікули
25 декабря 2012г. 22:49

Львівські "Леви" тимчасово призупинили свою участь у чемпіонаті Професіональної хокейної ліги.

"Хокейний клуб "Леви" тимчасово призупиняє участь в ПХЛ. Приводом для цього стала незрозуміла ситуація, що склалася у Професійній хокейній лізі, зокрема невиправдана пауза у чемпіонаті, яка спровокувала напруження у колективі команди "Левів"
, - йдеться у заяві, оприлюдненій на офіційному сайті клубу.

У "Левах" також відзначають, що клуб намагається послідовно виконувати усі вимоги ПХЛ, в тому числі погасив заборгованість перед лігою та здійснив низку удосконалень на своїй домашній арені у Новояворівську, зокрема становив систему "відеогол" та нормалізував роботу Інтернету на арені.

Крім того повідомляється, що команді на даний момент виплатили зарплату включно по грудень, а до керівництва клубу було запрошено відомого тренера Олександра Руммо.

"У результаті, хокейний клуб був налаштований на серйозну боротьбу за призові місця. Однак, у зв’язку з невизначеністю подальших планів ПХЛ, порушенням регламенту чемпіонату, було прийнято рішення розпустити гравців на канікули"
, - заявляють у "Левах".

Нагадаємо, що чемпіонат ПХЛ був призупинений за ініціативою самої ліги через заборгованість клубів перед нею. Мірою того, як клуби розраховувалися, їм дозволяли проводити домашні матчі. Таким чином, 26 грудня мав відбутися поєдинок "Левів" проти "Донбасу-2".

Однак сьогодні з різних джерел стало відомо, що у галицького клубу є також значні борги перед хокеїстами, і що гравці мають намір самовільно залишити команду.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы