матч-центр: Хоккей
Вчера 4 4
Сейчас 2 2
Сегодня 6 6
Завтра 6 3
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 4 4
Сейчас 2 2
Сегодня 6 6
Завтра 6 3
все
важные

"Леви" ще думають, чи повертатися у ПХЛ

У лізі погодилися на їхні умови

14 декабря 2012г. 17:42

Львівські "Леви" розглядають можливість подальшої участі у чемпіонаті ПХЛ, про це йдеться у заяві, оприлюдненій на офіційному сайті клубу.

"Хокейний клуб "Леви" вітає рішення Професійної хокейної ліги, в основі якого було прийнято пропозиції львівського клубу. Зокрема, за ініціативи "Левів", усім клубам в ПХЛ буде компенсовано додаткові витрати, які були здійснені для забезпечення життєдіяльності ліги. Планується, що відповідна компенсація повинна надійти після остаточного завершення переговорного процесу між керівництвом Професійної хокейної ліги та спонсорами.

Окрім того, буде переглянуто графік внесків у Професійну хокейну лігу. Також, львівський клуб виступив з питанням гострої потреби будівництва льодової арени у місті Львові. В результаті, Професійною хокейною лігою було підготовлене спеціальне звернення до уряду України щодо необхідності будівництва у найкоротші терміни льодової арени до 1,5 тис. місць з розташуванням її у місті Львові.

У зв’язку з вище наведеними гарантіями Професійної хокейної ліги хокейний клуб "Леви" розглядає можливість подальшої участі в чемпіонаті ПХЛ"
, - говориться у заяві.

Водночас гравці та тренери "Левів" через видання iSport оприлюднили власну заяву, у якій виклали своє бачення ситуації у клубі:

"Гравці, тренери та всі працівники хокейного клубу "Леви", вчора, 25-го грудня, покинули розташування команди. Сталося це через невиконання керівництвом команди своїх обов’язків з виплати заробітної плати. Таким чином, на матч 26 грудня проти донецького "Донбас-2" команда не вийде.

Була дата 25 грудня 2012 року, до якої керівництво клубу повинне було виплатити всю заборгованість із заробітної плати всім співробітникам клубу. А саме: липнева зарплата (яка була видана далеко не всім гравцям, тренерам та адміністрації), жовтнева зарплата адміністрації клубу (яка була урізана на 50-70%), премія за жовтень гравцям, тренерам, адміністрації, премія за листопад гравцям, тренерам, адміністрації, заробітна плата за листопад (частина цієї зарплати була виплачена 25-го грудня), заробітна плата за грудень гравцям, тренерам та адміністрації.

Це зроблено не було. З цієї причини гравці, тренери і працівники клубу покинули розташування ХК Леви"
.

Нагадаємо, що учора на засіданні наглядової ради ПХЛ було прийнято рішення про відновлення чемпіонату, який був зупинений через борги клубів перед лігою.

Раніше львівські "Леви" заявляли, що призупиняють свою участь у ПХЛ у зв’язку з невизначеною ситуацією у самій лізі, та розпустили хокеїстів на канікули.

Крім того "Леви" мають домовитися з "Донбасом-2" про перенесення матчу цих двох команд, який мав відбутися 26 грудня, на іншу дату, та компенсувати гостям з Донецька їхні транспортні витрати.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Анонсы TV
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]