матч-центр: Хоккей
Вчера 11 11
Сейчас 0 0
Сегодня 20 16
Завтра 15 15
свернуть
развернуть
Вчера 11 11
Сейчас 0 0
Сегодня 20 16
Завтра 15 15
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
Молодіжний ЧС 2013 у еліті. Представляємо фаворитів
Молодіжний ЧС 2013 у еліті. Представляємо фаворитів
Молодіжний ЧС стартував з розгрому латвійців
Молодіжний ЧС стартував з розгрому латвійців

Локаут у ПХЛ закінчився (оновлено)

Клуби покаялись і домовились платити гроші

26 декабря 2012г. 14:37

Чемпіонат Професіональної хокейної ліги відновлює свою роботу. Відповідне рішення було прийняте на засіданні наглядової ради ліги, яке відбулося 26 грудня у Києві.

"На засіданні наглядової ради було прийняте конструктивно-професійне рішення: чемпіонат Професіональної хокейної ліги продовжується. Розмова йшла про те, що кожен клуб має дотримуватися дисципліни в усьому, в тому числі регламенту, "статуту партії". Після обговорення всі питання вирішені"
, - заявив у коментарі телеканалу "Хокей" генеральний директор ПХЛ Юрій Загородній.

За його словами, 28 грудня вже точно відбудеться матч між "Беркутом" та "Компаньйон-Нафтогазом". Ігри ж, які були раніше скасовані Суддівсько-дисциплінарним комітетом ПХЛ, мають відбутися протягом січня.

"Були деякі фінансові труднощі у виконанні клубами своїх статутних зобов’язань. Сьогодні знайдено конструктивний компроміс щодо того, як кожен клуб буде виконувати свої зобов’язання. Наразі у частині фінансів все вирішено"
, - пояснив Загородній.

Водночас сьогоднішні матч "Сокол" - "Компаньйон-Нафтогаз" та "Леви" - "Донбас-2" не відбудуться, при чому два останні клуби намагаються знайти вихід із ситуації, пов’язаної з тим, що команда з Донецька вже, перетнувши всю країну, прибула на матч до Новояворівська.

"Ми прийняли політичне рішення, щоб клубу не зараховувати технічну поразку, зараз йдуть переговори між керівництвом "Левів" та "Донбасу", щоб гра відбулася завтра або у інший день. Але якщо у інший день, то за тієї умови, що "Леви" повинні компенсувати "Донбасу" його приїзд, від’їзд та перебування у Новояворівську"
, - розповів керівник ПХЛ.

Так само у процесі вирішення перебуває і внутрішня проблема самих львівських "Левів". Нагадаємо, що за інформацією ЗМІ, хокеїсти оголосили бойкот у зв’язку із невиплатою їм заробітної плати. Згідно ж з офіційною заявою "Левів", клуб сам відпустив своїх гравців на канікули у зв’язку із невизначеною ситуацією у ПХЛ.

"Сьогодні представник "Левів" Маркіян Лубківський підтвердив, що рішення про розпуск хокеїстів на канікули було дещо поспішним та емоційним. Але нічого страшного немає, хокейний клуб "Леви" продовжує своє існування і продовжує грати у чемпіонаті ПХЛ"
, - повідомив з цього питання Загородній.

Нагадаємо, що чемпіонат ПХЛ не відновив свою роботу після міжнародної паузи. Суддівсько-дисциплінарний комітет ліги ухвалив рішення про непроведення матчів до 25 грудня у зв’язку із заборгованістю клубів перед лігою. При цьому мірою того, як клуби гасили свою заборгованість, їм дозволяли проводити домашні поєдинки.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Видео