Лубківський: "Беркут" сам брав участь у домовленостях

Кінцевий термін клуби затвердили колегіально
25 февраля 2013г. 15:17

Рішення наглядової ради ПХЛ про те, що кінцевим терміном сплати клубами ліги боргів із членських внесків є 15:00 22 лютого, було прийняте колегіально представниками усіх клубів. Про це розповів телеканалу "Хокей" віце-президент львівських "Левів" Маркіян Лубківський, який був присутнім на засідання наглядової ради.

"Це було колективне рішення. Я б сказав, колективно-індивідуальне. Кожен з представників клубів голосував за таке рішення, в тому числі і пан Харовський (голова наглядової ради "Беркута" - ред.). Ця ситуація є білою, тут нікого ніхто не намагається викинути з турніру тільки за те, що хтось комусь не подобається чи подобається. Звідки з’явилася третя година? Це теж було колективне рішення, що до третьої години наступного дня потрібно погасити ту заборгованість, яка є у кожного клубу. І всі за це проголосували. Була дискусія: п’ята година чи третя. Вирішили, що це буде третя година дня"
, - повідомив Лубківський.

За його словами, попри фінансові проблеми клубу хокеїсти "Левів" висловили бажання брати участь у чемпіонаті до кінця і боротися за призові місця.

"Я учора зустрічався з колективом - хлопці хочуть грати. Ми не хочемо бути учасниками якихось інтриг, ми хочемо просто грати. Наш колектив пройшов різні етапи свого становлення. Цей етап, який ми зараз проходимо, є дуже складним, тому що він пов’язаний із фінансовими проблемами. Але всі хлопці налаштовані на те, щоб боротися до кінця і спробувати навіть посісти призове місце за результатами плей-оф"
, - наголосив віце-президент "Левів".

При цьому Лубківський додав, що клуб має намір продовжувати виступи на турнірі тим складом, який на сьогодні у нього є.

Нагадаємо, що ввечері 22 лютого з чемпіонату ПХЛ був виключений переможець регулярного чемпіонату столичний "Беркут" через несвоєчасну сплату клубом членських внесків. Пізніше адміністрація клубу оприлюднила заяву, у якій несплату боргів до 15:00 22 лютого пояснила "затримкою фізичного переміщення вулицями міста Києва", а гендиректора ПХЛ Юрія Загороднього звинуватила у перевищенні його повноважень.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы