Вчера 10
Сейчас 1
Сегодня 5
Завтра 1

Лубківський: У Львові обов’язково будуть "Леви"

Нинішня команда до колишньою стосунку не має
25 февраля 2013г. 15:17

В майбутньому у Львові обов’язково гратиме професійна хокейна команда. Про це заявив телеканалу "XSPORT" почесний президент "Галицьких Левів" Маркіян Лубківський.

"Я прихильник того, щоб вирощувати команду, спираючись саме на місцевий потенціал, на дітей. І я переконаний, що вже через три-чотири роки "Галицькі Леви" заявлять про себе як про дуже сильну українську команду, в основі якої будуть місцеві гравці"
, - наголосив Лубківський.

Наразі у Новояворівську тренується дитяча команда "Галицькі Леви". За словами Лубківського, вже з цього сезону з’явиться команда хокеїстів 2002/03 років народження.

Водночас почесний президент галицького клубу заперечив існування зв’язку між місцевими "Левами" та "Левами", що беруть участь у дорослому чемпіонаті України сезону-2013/2014.

"Я не маю стосунку до нової команди "Леви". Це не ті "Леви", які грали в минулому сезоні. Та команда, яка заявлена у цьогорічний чемпіонат, не має прив’язки ані до "Левів", ані до Львова, це "Леви", мабуть, київські. Я буду опікуватися "Галицькими Левами", нашою дитячою командою"
, - наголосив він.

Нагадаємо, що професіональна команда "Левів" попри те, що продовжує називатися львівською, з нинішнього сезону переїхала до Києва.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.