"Магнітка" пропустила "Ак Барс" уперед

"Металург" поступився на рідному льоді
21 января 2013г. 17:45

Магнітогорський "Металург" поступився казанському "Ак Барсу" у матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Поєдинок, що відбувся 21 січня у Магнітогорську, закінчився з рахунком 1:2 (0:0, 1:1, 0:1).

Господарі першими змінили нулі на табло, коли в середині другого періоду відзначився Павло Здунов (29:47). Однак вже за кілька хвилин Ілля Нікулін рахунок зрівняв (32:10). А вже у третій двадцятихвилинці Олексій Терещенко поставив переможну для казанців крапку у матчі (52:13).

Таким чином, "Ак Барс" завдяки перемозі випереджає "Магнітку" на два очки і з 91 балом посідає друге місце на Сході. "Металург" тепер розташувався одразу за казанським клубом. Відзначимо, що обидві команди наразі вже гарантували собі місце у плей-оф.