Медведєв: Ковальчук в СКА у зарплаті не втратив

КХЛ опублікує список "багатіїв" ліги
16 мая 2013г. 09:56

Найближчим часом КХЛ оприлюднить список хокеїстів ліги, чиї зарплати будуть виведені за стелю зарплат клубів. Про це повідомив президент КХЛ Олександр Медведєв.

"Питання виведення гравців з-під стелі зарплат вирішувалося радою власників . Можу сказати наперед, що більшістю голосів рада власників вирішила це зробити. Список гравців ви дізнаєтеся до початку чемпіонату. Разом із зарплатними бюджетами всіх клубів КХЛ. Ми вже публікували ці дані за минулий рік. Ви мали можливість їх проаналізувати. Сподіваюся, багато хто переконався, що чутки про те, що всі гравці КХЛ отримують неймовірні зарплати, були далекі від істини. Ліга ніколи не прагнула і не буде прагнути того, щоб у нас зарплати росли, як хмарочоси. З іншого боку, кожен гравець повинен отримувати по своїй грі, по своєму таланту. Суперзірки можуть і будуть отримувати ту зарплату, на яку вони заслужили"
, - заявив Медведєв.

Він також висловив переконання у тому, що нападник Ілля Ковальчук, який у нинішнє міжсезоння перейшов з "Нью-Джерсі Девілз" до СКА, буде отримувати в Санкт-Петербурзі не менші гроші, ніж у НХЛ.

"Зменшення його зарплати навряд чи можливе, тому що податкове навантаження в Росії і у багатьох наших сусідів, у тому числі в Чехії, в Словаччині, набагато краще, ніж у США чи Канаді. Не кажучи вже про те, що рівень утримання із зарплати гравців НХЛ за новою колективною угодою виявився набагато вищим, ніж був раніше, і повернення з цього утримання залежить від темпів зростання американської економіки і доходів НХЛ"
, - сказав президент КХЛ.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы