матч-центр: Хоккей
Вчера 9 6
Сейчас 1 0
Сегодня 2 1
Завтра 7 3
свернуть
развернуть
Вчера 9 6
Сейчас 1 0
Сегодня 2 1
Завтра 7 3
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Станя, Анісомов та Антіпін визнані найкращими у листопаді
Станя, Анісомов та Антіпін визнані найкращими у листопаді
Дадонов зіграє разом з Овечкіним, Малкіним і Ко
Дадонов зіграє разом з Овечкіним, Малкіним і Ко

Медведєв: Низка гравців до НХЛ можуть не повернутися

У рабство ніхто не продавався

6 декабря 2012г. 12:30

Низка гравців НХЛ, які під час локауту перебралися у клуби КХЛ, розглядають можливість залишитися у Росії. Про це повідомив президент КХЛ Олександр Медведєв.

"Гравці мають право скористатися застереженням в контрактах, що дозволяє їм у разі завершення локауту залишитися у КХЛ. І, наскільки мені відомо, ряд енхаелівців або прийняли рішення залишитися у Континентальній лізі, або його розглядають"
, - розповів Медведєв у інтерв’ю виданню "Спорт день за днем".

Він при цьому відмовився називати конкретні прізвища. А щодо ситуації з нападником СКА Іллею Ковальчуком, який поки не поспішає повертатися у "Нью-Джерсі Девілз", зазначив, що контракт цього хокеїста не передбачає можливість його розірвання за ініціативою гравця. Однак у випадку потреби президент КХЛ вважає, що юридичні підстави для дострокового розірвання контракту знайти можна.

"Є трудове законодавство США, Канади і Росії - для громадян, які працюють за кордоном. Ніхто з наших гравців у рабство не продавався. І насправді повноцінна угода, яка описувало б локаутну ситуацію, між КХЛ і НХЛ на даний момент відсутня. Щоб уникнути якихось інсинуацій хочу відзначити, що ніяких юридичних наслідків мої слова поки не мають. Але для людей, які цікавляться ситуацією, хочу роз’яснити, що гравець має право вирішувати, приймати йому нові контрактні правила НХЛ або скористатися можливістю грати в хокей тут"
, - наголосив Медведєв.

Він також повідомив, що у зв’язку із скасуванням локауту у НХЛ трансферне вікно у КХЛ, швидше за все, буде продовжене до 1 лютого.

У свою чергу заступник повноважного комісара НХЛ Білл Дейлі заявив, що у нього немає підстав вважати, що після закінчення локауту КХЛ дозволить залишитися хокеїстам з НХЛ.

"У нас немає підстав вважати, що КХЛ дозволить їм грати. Це було б несумісним з нашою угодою"
, - наводить слова Дейлі TSN.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.