матч-центр: Хоккей
Вчера 7 4
Сейчас 0 0
Сегодня 5 4
Завтра 9 6
свернуть
развернуть
Вчера 7 4
Сейчас 0 0
Сегодня 5 4
Завтра 9 6
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
СКА повернув Червенку у КХЛ
СКА повернув Червенку у КХЛ
"Чикаго" "знекрилило" "Детройт" у першому матчі
"Чикаго" "знекрилило" "Детройт" у першому матчі

Медведєв погодився очолити МФХ

Президент КХЛ відповів Фазелю

16 мая 2013г. 09:56

Інтеграція європейського хокею необхідна, щоб припинити відтік талановитої молоді до НХЛ. Про це заявив президент КХЛ Олександр Медведєв, коментуючи висловлювання президента МФХ Рене Фазеля про те, що КХЛ не слід настільки швидко розширюватися у Європу.

"Якщо ми хочемо спинити відтік талановитої молоді, то потрібно створювати першокласне змагання, а не бути розбитими за своїми хокейним лігами. Ми до цього послідовно йдемо. Подивіться на "Медвешчак", вступ якого до КХЛ допоміг повернути до Європи талановитих хокеїстів з хорватськими корінням"
, - підкреслив Медведєв.

Також президент КХЛ, реагуючи на іншу заяву Фазеля, заявив, що готовий очолити Міжнародну федерацію хокею замість нього.

"Ми регулярно з Фазелем спілкуємося. Якщо він стосовно президентської посади не пожартував, то я готовий її розглянути",
- сказав Медведєв.

Нагадаємо, що напередодні Фазель виступив одразу з кількома заявами стосовно КХЛ, зокрема він порадив лізі розширюватися поступово, вести діалог з національними федераціями, сказав, що бюджети клубів КХЛ занадто роздуті. Крім того, коментуючи ініціативу Медведєва про перенесення чемпіонату світу на лютий, порадив йому самому обійняти пост президента МФХ.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.