ЧС-2013 розпочався з проблем для господарів

Словаки, чехи, фіни, швейцарці перегамають
03 мая 2013г. 23:21

Гравець словацької збірної Міхел Міклік став автором першої шайби на чемпіонаті світу 2013 року, що сьогодні стартував у Швеції та Фінляндії.

Словак відзначився на 9-й хвилині поєдинку і заклав підвалини впевненої перемоги своєї команди над збірною Франції з рахунком 6:2 (1:0, 2:0, 3:2).

Крім Мікліка (08:28) в складі переможців закинутими шайбами відзначились Петр Олецьки (25:27), Томаш Заборськи (28:34), Бранко Радівоєвич (43:50), Мірослав Шатан (44:40) та Лібор Гудачек (58:57). Французи відповіли голами Дам’єна Ро (45:32) та Дам’єна Фльорі (51:58).

Додамо, що після п’ятої пропущеної шайби голкіпер французької збірної Крістобаль Уй поступився своїм місцем у воротах Фабрісу Ланрі.

У іншому поєдинку дня збірна Чехії всуху переграла команду Білорусі з рахунком 2:0 (1:0, 0:0, 1:0). Авторами закинутих шайб стали Якуб Ворачек (11:03) та Радім Врбата (49:57).

Водночас один зі співгосподарів чемпіонату світу - збірна Фінляндії лише у овертаймі змогла здобути перемогу над командою Німеччини. При чому фіни ледь уникнули поразки у основний час, пропустивши шайбу незадовго до кінця третього періоду.

Зустріч закінчилася з рахунком 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 1:0). У складі фінської збірної голами відзначились Петрі Контіола (10:22, 58:31), Янне Песонен (39:27) та Велі-Матті Савінайнен (61:58). Німці відповіли влучними кидками Фелікса Шульца (30:21), Крістіана Ерхофа (42:34) та Торстена Анкерта (56:55).

Інший господар світової першості збірна Швеції поступилася команді Швейцарії з рахунком 2:3 (0:0, 1:2, 1:1). Успіх швейцарцям принесли влучні кидки Маттіаса Бібера (22:52), Ніно Нідеррайтера (28:17) та Раяна Гарднера (59:27). Шведи відповіли голами Джона Франссена (38:10) і Саймона Хьялмарссона (59:38).

Розклад трансляцій поєдинків чемпіонату світу на телеканалі "Хокей"