Сейчас 2

Мікульчик: Потрібно менше видалятися

Наставник задоволений самовіддачею "Донбасу-2"
15 февраля 2013г. 13:31

Хокеїстам донецького "Донбасу-2" потрібно менше помилятися і менше видалятися. Про це заявив головний тренер команди Олег Мікульчик після першого матч півфінальної серії з харківським "Динамо".

"Матч вийшов важким. Взагалі у плей-оф легких ігор не буває. Кожен суперник налаштовується на всі сто. Припускалися помилок і ми, і суперник. Трохи провалили деякі відрізки матчу. Вже ввечері на зборах розберемо помилки. Часом у нас була ігрова перевага, але щойно ми давали супернику відчути гру, вони цим користувалися. Задоволений тим, що хлопці грали до кінця, змогли зробити рахунок 3:3 і вирвати перемогу в овертаймі. Перемога є перемога, але хотілося б поменше видалятися. Часом і суперник змушує, але потрібно цього уникати. І Женя Никифоров отримав десять хвилин - ланка розпалася. Такого потрібно уникати. Вийшло, що і себе підвів, і команду. Діма Німенко не стримався у бійці. Потрібно попрацювати і над реалізацією більшості. В цілому, я радий перемозі. Добре, що виграли на виїзді і зробили вже певний заділ"
, - наводить слова Мікульчика прес-служба ХК "Донбас".

Нагадаємо, що 9 березня "Донбас-2" на виїзді у овертаймі здобув перемогу над харківським "Динамо" з рахунком 4:3.