Вчера 1
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Мікуш, Накладал і Даніельссон залишаються у "Леві"

Клуб уклав з гравцями однорічні угоди
4 апреля 2013г. 15:21

Празький "Лев" уклав нові однорічні угоди із захисниками Юраєм Мікушем та Якубом Накладалом та нападником Нікласом Даніельссоном.

"ХК "Лев" підписав нові контракти з трьома гравцями, які зараз тренуються у складі своїх національних збірних. Словацький захисник Юрай Мікуш, шведський нападник Ніклас Даніельссон і чеський захисник Якуб Накладал в наступному сезоні знову вийдуть на лід у формі чеського клубу"
, - говориться у повідомленні на офіційному сайті клубу.

25-річний Накладал приєднався до "Лева" наприкінці минулого року, тому у регулярному чемпіонаті КХЛ 2012/2013 відіграв за клуб лише у 14 поєдинках, в яких набрав 5 (1+4) очок за коефіцієнта корисності "-2". При цьому захисник проводив на льоді середньому 20 хвилин.

24-річний Мікуш допоміг празькій команді у 45 матчах регулярки КХЛ, набравши 5 (2+3) очок за коефіцієнта корисності "+11". За підсумками усього чемпіонату його показник "+/-" є найвищим серед усіх гравців "Лева".

28-річний швед Даніельссон записав до свого активу у 16 матчах регулярного чемпіонату 14 (6+8) очок, набираючи в середньому за матч 0,8 бала.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.