Мінське "Динамо" "задушило" одноклубників з Риги

Білоруси йдуть на перерву у омріяній вісімці
05 ноября 2012г. 09:33

Мінське "Динамо" у останньому матчі чемпіонату КХЛ перед дев’ятиденною паузою всуху переграло одноклубників з Риги.

Матч, що пройшов у неділю в столиці Латвії, завершився з невтішним для господарів рахунком 0:2 (0:1, 0:1, 0:0).

На 9-й хвилині гри вдало на добиванні зіграв Олександр Кітаров, а вже в наступному періоді відзначився найкращий бомбардир колективу з Білорусі Тім Степлтон (24-а хвилина).

"Ми розуміли, що повинні задавити суперника, і все вийшло: ми буквально задушили рижан, не давали їм повітря. Гра ж бо йшла за шість очок, і перемога дала нам можливість потрапити до зони плей-оф і піти на перерву з хорошим настроєм"
, - цитує захисника мінського "Динамо" Володимира Денисова прес-служба КХЛ.

У свою чергу головний тренер рижан Пекка Раутакалліо, підводячи підсумок на післяматчевій прес-конференції, зазначив, що його команда невдало грала в атаці, занадто багато часу проводила у своїй зоні, діяла занадто повільно, та й взагалі менше суперника хотіла перемогти.

Отже, на перерву у чемпіонаті мінське "Динамо" йде, перебуваючи на 8-й сходинці у турнірній таблиці Західної конференції (30 очок). А їхні одноклубники з Риги з 23-а очками на Заході тринадцяті.