Молодіжний ЧС стартував з розгрому латвійців

Канада знищила Німеччину
26 декабря 2012г. 14:14

У першому матчі молодіжного чемпіонату світу, що сьогодні розпочався у російській Уфі, збірна Фінляндії здобула впевнену перемогу над командою Латвії.

Поєдинок закінчився з рахунком 5:1 (3:1, 2:0, 0:0) на користь представників Суомі. У складі яких відзначились голами Лехконен (2-га хвилина), Аалтонен (13-та та 16-та), Гранлунд (34-та) та Рістолайнен (40-ва). Єдина шайба латвійців на рахунку Єлісєєвса (9-та).

У іншому матчі ігрового дня молодіжна збірна Канади просто знищила команду Німеччини з рахунком 9:3 (2:1, 5:2, 2:0). Голи на свій рахунок записали Уй (4-та), Нюджент-Хопкінс (10-та), Шифл (23-тя та 40-ва), Убердо (25-та), Раті (33-тя), Стром (34-та), Друін (45-та) та Вотерспун (58-ма). За німецьку команду шайби закинули Райдер (20-та), Пфодерл (37-ма) та Латта (39-та).

Ще у одному поєдинку першого дня змагань шведська молодь святкувала перемогу над однолітками з Чехії, здолавши їх з рахунком 4:1 (2:0, 1:0, 1:1). У шведів голи на рахунку Колберга (3-тя хвилина), Ліндгольма (4-та), Сандберга (24-та) та Форсберга (53-тя). Єдину шайбу збірної Чехії на 60-й хвилині закинув Седлак.

І завершився ігровий день матчем господарів, збірної Росії, проти команди Словаччини. Росіяни змогли здобути перемогу лише у овертаймі, рахунок у зустрічі 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0). У їхньому складі голи на рахунку Кучерова (15-та), Хохлачова (29-та), а переможну шайбу закинув Яруллін (65-та). У словаків відзначилися Матіс (35-та) та Мраз (60-та).

Нагадаємо, що телеканал "Хокей" показує матчі молодіжного чемпіонату світу. З розкладом трансляцій ви можете ознайомитись за цим посиланням.