матч-центр: Хоккей
Вчера 20 6
Сейчас 0 0
Сегодня 10 2
Завтра 16 7
свернуть
развернуть
Вчера 20 6
Сейчас 0 0
Сегодня 10 2
Завтра 16 7
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
"Детройт" може перебратися на нову арену
"Детройт" може перебратися на нову арену
НХЛ та хокеїсти обмінялися новими пропозиціями
НХЛ та хокеїсти обмінялися новими пропозиціями

"Монреаль" розпочав підготовку до нового сезону

Клуб планує грати з 1 січня

6 декабря 2012г. 11:15

Власникам сезонний абонементів на матчі "Монреаль Кенедіенз" зателефонували з офісу клубу і повідомили, що вони будуть ходити на матчі НХЛ вже з 1 січня, повідомляє "Советский спорт".

За інформацією видання, у клубу є інформація від переговірників у Нью-Йорку, що локаут ось-ось має скінчитися. Команді вже сказали готуватися до сезону, розробляти нову маркетингову політику, продавати рекламу - загалом, готуватися до чемпіонату НХЛ.

У той же час у п’ятницю пройде судовий розгляд за позовом гравців "Монреаля", поданим на лігу кілька місяців тому, що невідповідності локауту законам канадської провінції Квебек.

Нагадаємо, що наразі лізі тривають переговори у новому форматі щодо укладення колективної угоди, яка дозволила б припинити локаут та розпочати сезон. За словами, повноважного комісара НХЛ Гері Беттмена, під час вчорашньої зустрічі гравців з власниками клубів намітився відчутний прогрес.

 Локаут у НХЛ триває з 16 вересня, з того часу у лізі були скасовані 422 матчі регулярного сезону, "Зимова класика" та "Матч всіх зірок". Представники ліги та профспілки не можуть домовитися щодо умов нової колективної угоди.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Видео