Завтра 4

На матчі чемпіонату України зникло світло

"Білий Барс" врятувався на останніх хвилинах
28 октября 2013г. 10:26

Під час матчу чемпіонату України "Леви" - "Білий Барс", який відбувся на київській ковзанці АТЕК, стався збій електроенергії.

Через 2 хвилини 58 секунд після початку зустрічі на майданчику повністю згасло освітлення і команди за рахунку 0:0 пішли у роздягальню. Як стало відомо телеканалу "XSPORT", неполадку з освітленням вдалося усунути протягом 10 хвилин і команди поєдинок дограли.

Матч пройшов у впертій боротьбі, і фаворит ледве уникнув сенсаційної втрати очок. "Леви" вели по ходу гри після голу Владислава Курського (23:07, біл, В.Черненко, Супрун). Однак у підсумку зустріч закінчилася з рахунком 2:1 на користь "барсів", перемогу яким принесли Сергій Бабинець (54:15, біл, Бондарев) та Руслан Безщасний (57:39, біл, Толкунов, Бондарев).

У складі "Левів" відзначимо чудовий дебют 21-річного російського голкіпера Дениса Ковальова. Ворота "барсів" надійно захищав Андрій Безхлібний.