Наумов: Лейтон грає краще, коли відчуває довіру

Канадець в "Донбасі" наразі перший голкіпер
2 марта 2013г. 22:47

Голкіперу "Донбасу" Майклу Лейтону потрібно відчувати довіру тренерського штабу, тоді він буде показувати хорошу гру. Таку думку висловив тренер воротарів донецького клубу Сергій Наумов.

"Майкл Лейтон - один з тих голкіперів, яким потрібна певна квота довіри, тоді він буде її виправдовувати. Тобто не так, що ти сьогодні нам все доведи, а завтра, можливо, ми довіримо тобі місце у воротах. Власне, зараз ви це бачите в "Донбасі" - йому довіряють, і він добре грає. Можна говорити, що саме це допомагає йому, в тому числі"
, - розповів Наумов.

За його словами, Лейтон є наразі голкіпером номер один в "Донбасі", а Ян Лацо може його змінити, коли графік матчів стане дуже щільним.

"Починав Ян Лацо, потім місце у воротах зайняв Майкл, і у нього пішла гра. Зараз він голкіпер номер один, і це практично не обговорюється. У Яна Лацо не так багато зіграних матчів, але, тим не менш, три перемоги з чотирьох. Єдиний момент - це коли у команди дуже щільний графік. Після закінчення домашньої серії буде велика гостьова поїздка, грати будемо практично через день. Дуже сподіваюся, що в цій серії зіграє і Ян Лацо"
, - сказав тренер воротарів.

Він також зізнався, що досить легко знайшов спільну мову з Андрієм Назаровим, який став біля керма "Донбасу" під час цьогорічного міжсезоння.

"У Андрія Вікторовича підкуповує конкретність. Це вигідно відрізняє його від багатьох вітчизняних тренерів. Він завжди говорить те, що конкретно хоче від гравців. Комусь здається, що він веде себе надмірно прямо, але це швидше полегшує роботу з ним. Це дуже великий плюс для тренера. Гравці його команди завжди знають, чого від них хочуть - бігти туди або бігти сюди, частіше кидати або уважно зіграти в обороні"
, - розповів Наумов.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы