Назаров: Дамо шанс українській молоді

Наставник планує боротися за Кубок Гагаріна
15 мая 2013г. 10:11

Однієї з умов роботи у "Донбасі" нового головного тренера Андрія Назарова є виховання молодих українських хокеїстів. Про це він розповів у інтерв’ю прес-службі донецького клубу.

"Це була одна з умов моєї роботи в клубі - дати шанс молодим українським хлопцям. І не просто дати їм шанс, мовляв, йдіть і "пливіть", а навчити їх, підвищити майстерність, щоб вони допомагали збірній України. До цього я давав собі з цим раду в інших клубах - виховував молодь, тому й тут буду приділяти увагу молодим гравцям. Якщо молода людина не на словах, а на ділі буде показувати готовність, чому не дати їй шанс? В іншому випадку просто треба адекватно сказати людині, що тобі рано і потрібно ще підрости"
, - наголосив Назаров.

За словами наставника, спостерігаючи за виступами збірної України на чемпіонаті світу, він помітив чимало талановитих гравців.

"Є дуже цікаві хокеїсти, є молоді гравці, яких потрібно запрошувати і "стискати в кулак". Видно, що є талановиті гравці, це видно навіть з трибуни. Звичайно, потрібно додавати фізичних кондицій, а для цього є передсезонна підготовка. Зі мною, як ви знаєте, до клубу прийшли досвідчені фахівці Володимир Воробйов та Ігор Калянін. У нас є певні плани підготовки. Ми відмовилися від передсезонної поїздки до Фінляндії, щоб готуватися тут. І не просто готуватися, а подивитися всіх, попрацювати. Зрозуміло, що ближче до початку сезону хтось відсіється, але людина повинна обов’язково попрацювати і спробувати"
, - підкреслив російський фахівець.

Він також зізнався, що на перспективу перед клубом стоять дуже амбітні цілі - поборотися за Кубок Гагаріна.

"Завдання найвищі - боротьба за Кубок Гагаріна. Підбираються ті хокеїсти, які за нього боролися. Зараз я маю зібрати їх в єдиний кулак і, відверто кажучи, я не бачу причин, чому я не можу боротися за Кубок Гагаріна"
, - заявив головний тренер "Донбасу".

Нагадаємо, що 14 квітня Назарова в якості наставника "Донбасу" офіційно представив громадськості президент клубу Борис Колесніков.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы